Ubezpieczenia na życie

Chroń siebie i swoja rodzinę!

Bezpieczeństwo Twojej rodziny jest dla nas najważniejsze. Dlatego nie ryzykuj. Zabezpiecz siebie oraz rodzinę na wypadek różnych, nieprzewidzianych okoliczności życiowych. Ubezpieczenie na życie zapewnia wypłatę w im. w razie nieszczęśliwego wypadku poważnej choroby i niezdolności do pracy. Jest to również zabezpieczenie dla Twoich bliskich, gdyby Cię zabrakło. Pamiętaj, że każdy z nas ponosi odpowiedzialność za swoje działania!

Zrób pierwszy krok do bezpieczeństwa!

Bądź bezpieczny

Dlaczego warto ubezpieczyć się na życie?

Zyskasz stabilność finansową Twoich najbliższych

Zabezpieczysz swoje zobowiązania finansowe

Otrzymasz środki na ewentualne leczenie lub rehabilitację

Zapewnisz dobry start dla Twoich dzieci

Skontaktuj się

Ciesz się wolnością życia!

Zostaw nam numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy Ci naszą ofertę.


  Ubezpieczenia na życie

  Ubezpieczenie na życie jest ważne, ponieważ chroni Twoją rodzinę i pozwala Ci pozostawić im finansową stabilność. Indywidualne ubezpieczenie na życie podąża za ubezpieczonym, gdy przechodzi on na emeryturę i nie jest już ubezpieczony przez pracodawcę. Ubezpieczenie to zastąpi również dochód rodziny, gdy jej zasoby będą mniejsze, aby mogła ona utrzymać dotychczasowy poziom życia.

  Po co jest ubezpieczenie na życie?

  Pamiętaj, że nie możesz przewidzieć przyszłości, ale możesz zapewnić swojej rodzinie płynność finansową. Kiedy już zrozumiemy, jak ważne jest wykupienie polisy na życie, należy dokonać właściwego wyboru. Aby to zrobić, warto udać się do doradcy ubezpieczeniowego, który przedstawi nam najlepsze oferty.

  Katowice, Tychy

  Polisy na życie

  Doradcy ubezpieczeniowi Ajama działają na terenie całego Śląska – również w formie spotkań zdalnych. Nasz obszar pracy to głównie Katowice oraz Tychy. Chętnie przedstawimy Ci pełną ofertę towarzystw ubezpieczeniowych i pomożemy dobrać pakiet do Twoich potrzeb.

  Jesteś zainteresowany naszą ofertą?