Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpiecz Twój samochód!

Ubezpieczenia komunikacyjne to polisy, które są związane z posiadaniem oraz użytkowaniem samochodów. Jeśli zdecydujesz się tylko na ubezpieczenie obowiązkowe – chroni cię ono od odpowiedzialności cywilnej za spowodowane szkody. Jeśli jednak chcesz lepiej zabezpieczyć swój samochód – np. od następstw nieszczęśliwych wypadków, czy zdarzeń losowych, koniecznie zdecyduj się na dodatkowe ubezpieczenia.

Zrób pierwszy krok do bezpieczeństwa!

Ubezpieczenie samochodu

Dlaczego potrzebujesz ubezpieczeń komunikacyjnych?

Zyskasz poczucie bezpieczeństwa i spokój

Będziesz chronił siebie i swoich najbliższych

Zabezpieczysz swój pojazd oraz finanse

Otrzymasz środki finansowe i pomoc w razie nieprzewidzianych sytuacji

Skontaktuj się

Żyj bez zmartwień!

Zostaw nam numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy Ci naszą ofertę.


  Ubezpieczenia komunikacyjne

  Pamiętaj, że nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkich wydarzeń na drodze. Posiadając pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych będziesz przede wszystkim spokojniejszy wiedząc, że w razie czego otrzymasz wsparcie. Na rynku jest cały szereg polis komunikacyjnych, które możesz wykupić w celu ochrony.

  Ubezpieczenia AC i OC

  Jesteś posiadaczem samochodu? Pamiętaj, że jesteś zobowiązany do wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej – potocznie zwanego OC. Jeśli chcesz chronić Twój samochód w razie uszkodzenia lub kradzieży, skorzystaj z ubezpieczenia AC, czyli AutoCasco.

  Ubezpieczenia NNW

  Nieszczęśliwy wypadek może w istotny sposób wpłynąć na Twoje życie i Twoją rodzinę. Ubezpieczenie od Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków zapewnia finansowe wsparcie w przypadku uszczerbku na zdrowiu lub śmierci. Dzięki NNW będziesz mógł pokryć koszty leczenia, rehabilitacji czy skutki niezdolności do pracy.

  Assistance

  Niektórych zdarzeń na drodze nie jesteś w stanie przewidzieć. Liczysz na pomoc w razie awarii lub wypadku? Warto skorzystać z ubezpieczenia Assistance. Dobre ASS zawiera samochód zastępczy, pobyt w hotelu oraz wiele innych przydatnych opcji.

  Ochrona zniżek

  Nawet jeśli jesteś świetnym kierowcą, niestety nie jesteś w stanie przewidzieć każdej stłuczki lub wypadku. Musisz wiedzieć, że wypłata odszkodowania z OC lub AC wiąże się w utratą części zniżek wypracowanych przez wiele lat. Wykupująć ochronę zniżek zabezpieczasz się przed ich utratą w razie szkody.

  Bezpośrednia likwidacja szkody

  Bezpośrednia likwidacja szkody to system, który umożliwi Ci naprawę samochodu lub uzyskanie odszkodowania od swojego ubezpieczyciela OC (a nie, jak miało to miejsce do tej pory od ubezpieczyciela sprawcy szkody. To Twój ubezpieczyciel zajmie się ustaleniem wysokości szkody oraz wypłatą odszkodowania. Po dokonaniu wypłaty odszkodowania, bez udziału klienta, nastąpi rozliczenie szkody pomiędzy zakładem ubezpieczeń poszkodowanego i sprawcy.

  Katowice, Tychy

  Ubezpieczenia samochodowe

  Nasze usługi realizujemy na terenie całego śląska, jednak głównie obsługujemy Klientów z Katowic oraz Tych. Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem komunikacyjnym – zgłoś się do nas! Chętnie Ci doradzimy. Wszystkie rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz u naszych doradców.

  Jesteś zainteresowany naszą ofertą?