Doradca ubezpieczeniowy

Poznajmy się!

Twoje bezpieczeństwo to mój PRIORYTET

W branży ubezpieczeniowej pracuję od 2008 roku. Swoją karierę rozpoczynałem jako pracownik back office w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Obecnie moją codziennością, a jednocześnie misją, jest zapewnienie osobom takim jak Ty spokoju i głowy wolnej od problemów. Jestem specjalistą i doradcą ubezpieczeniowym. Pomogę zapewnić Tobie i Twojej rodzinie spokój oraz ubezpieczenie Waszego domu, samochodu oraz życia.

Zrób pierwszy krok do bezpieczeństwa!

Ajama ubezpieczenia

Poznaj nas!

Biuro ubezpieczeń Ajama wyznacza najwyższe standardy na rynku ubezpieczeniowym. Z naszego doświadczenia codziennie korzystają nowi oraz powracający klienci, którzy mogą liczyć na naszą fachową pomoc oraz doradztwo w wyborze najlepszej oferty ubezpieczeniowej. Nasza firma współpracuje z liderami branży ubezpieczeniowej na polskim rynku – to właśnie od nich czerpiemy inspiracje na coraz lepszą jakość naszych usług.

Pomożemy Ci

Dlaczego warto skorzystać z pomocy doradcy ubezpieczeniowego?

Agent ubezpieczeniowy posiada wiedzę i kompetencje, które pozwalają na znalezienie optymalnej polisy dla każdego. Agenta ubezpieczeniowego cechuje indywidualne podejście do klienta, a Klient ma możliwość wybrania spośród wielu atrakcyjnych ofert. U nas możesz liczyć na najbardziej kompleksowe dopasowanie oferty. Włożyliśmy wiele pracy i trudu, aby wszyscy nasi Klienci byli obsługiwani na najwyższym poziomie.

Zaufaj nam!

Pomoc dostosowana do Twoich potrzeb

Działamy na terenie Katowic, Tychów oraz całego Śląska. Nasi agenci ubezpieczeniowi bez problemu spotkają się z Tobą w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. W zamian za Twoje zaufanie oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?