Masz 3000zł, żeby zwrócić za zniszczony telefon?


Stać Cię na brak ubezpieczenia?

Wyobraź sobie taką sytuację: znajomy z grupy pokazuje Ci swój nowy telefon. Podczas oglądania telefon wyślizguje się z Twojej ręki i upada na ziemię. Zamiast ekranu jest piękna pajęczyna a telefon nie chce się już uruchomić… Co w takiej sytuacji? Podajesz mu numer swojej polisy z OC w życiu prywatnym! Nic prostszego, prawda? Ochrona nie obejmuje jedynie stłuczenia szybki w telefonie! Sytuacji można wymienić bardzo dużo: przypadkowe zalanie kawą laptopa, stłuczenie szyby, wybicie okna, stłuczkę rowerową, a nawet zalanie sąsiada!

Ochrona za 35zł rocznie (OC + NNW)

Twoje ubezpieczenie OC przyjdzie Ci z pomocą, gdy spowodujesz zdarzenie, w skutek którego ucierpi inna osoba lub jej majątek.

nnw-dla-studenta

OC dla studenta

Do polisy NNW możesz wykupić dodatkowy pakiet z OC w życiu prywatnym. Minimalny koszt takiego ubezpieczenia to 33zł (za NNW) + 6zł (za OC) na rok! Przy podaniu kodu promocyjnego (kodu opiekuna) 24551 otrzymasz dodatkowe 10% zniżki na zakup ubezpieczenia przez internet.

oc-dla-studenta

Już od 35zł rocznie otrzymasz ochronę z sumą ubezpieczenia 27000zł za następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz sumę gwarancyjną w wysokości 5000zł na szkody wyrządzone w życiu prywatnym!

Nie tylko NNW i OC!

W najprostszym pakiecie otrzymasz między innymi: zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji w NW, świadczenie za pobyt w szpitalu w wyniku NW, świadczenie w wyniku poważnego zachorowania, świadczenie w przypadku śmierci rodzica lub prawnego opiekuna.

Kup online

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *